Forrumtr Paylaşımın Yeni Adı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi??

4 posters

sizce türkiyenin en iyi takımı hangisi?

Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Vote_lcap160%Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Vote_rcap1 60% 
[ 6 ]
Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Vote_lcap130%Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Vote_rcap1 30% 
[ 3 ]
Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Vote_lcap110%Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Vote_rcap1 10% 
[ 1 ]
Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Vote_lcap10%Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Vote_rcap1 0% 
[ 0 ]
Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Vote_lcap10%Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Vote_rcap1 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 10

Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Empty Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi??

Mesaj  admin Salı Tem. 01, 2008 11:15 am

sizce türkiyenin en iyi takımı hangisi?
admin
admin
Admin
Admin

Tuttuğu Takım : ßen SaLaĞıM
Rep :
Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Right_bar_bleue

http://forrumtr.yetkinforum.com

Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Empty Geri: Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi??

Mesaj  mor_ve_ötesi Çarş. Tem. 02, 2008 10:14 pm

tabikide galatasaray ama bi ben oy vermişm yha Razz

mor_ve_ötesi
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep :
Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Right_bar_bleue

http://morveotesi.yetkinforum.com/index.htm

Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Empty hahaha

Mesaj  8dli_manyaq C.tesi Tem. 12, 2008 11:43 am

çoğunluk fenerbahçedecaniş hahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy

8dli_manyaq
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep :
Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Right_bar_bleue

Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Empty Geri: Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi??

Mesaj  mor_ve_ötesi Cuma Tem. 18, 2008 11:53 am

caniş değil benim adımmm hem banane harun da kerem de FANATİK cimbomlu onların gs li olması bana yeter bu forumdakiler gs li olmasa ne yazar Razz ama bill in fb li olduğunu sanmıyorum ezgicimmm

mor_ve_ötesi
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep :

http://morveotesi.yetkinforum.com/index.htm

Mesaj  Misafir Salı Ağus. 05, 2008 4:06 pm

FenerBahce Ola Bilir Ama Ben BEŞİKTAŞ lıyım SmileSmile

Misafir
Misafir

Mesaj  DarkCcB Çarş. Ağus. 06, 2008 6:31 pm

Tabiki Fener.
DarkCcB
DarkCcB
Yönetici
Yönetici

Tuttuğu Takım : FenerBahçe
Rep :
Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Türkiyenin en kaliteli takımı sizce hangisi?? Right_bar_bleue

Mesaj  Misafir Perş. Ağus. 07, 2008 12:41 pm

1. bu anketler bolumune açilmaliydi cunku 1 anket 2. ben anketler bolumune açtim bidaha yapma Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj  Misafir Cuma Ağus. 08, 2008 10:31 pm

TARTIŞMASIZ GALATASARAY

Misafir
Misafir

- Similar topics